Huragan nad Męcinką nie przyniósł żadnych strat

W sobotnie przedpołudnie juniorzy naszego klubu podejmowali na własnym boisku drużynę Huraganu Proboszczów. Był to już drugi w tym sezonie mecz lidera z wiceliderem (wcześniej 2. miejsce zajmował Rataj Paszowice). Wszyscy spodziewali się wyrównanego meczu, jednak już od pierwszych minut gospodarze przystąpili do ataków, zamykając proboszczowian na ich połowie. Jednak nie byliśmy świadkami szybko zdobytej bramki przez nasz zespół. Dopiero po ponad kwadransie objęliśmy prowadzenie. Daniel Wojda, który otrzymał piłkę od obrońców minął jednego rywala, następnie (do spółki z Danielem Cajlerem) sprytnie wymanewrował kolejnego przeciwnika i potężnym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę pod poprzeczką. Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać, bo już po kilku minutach prowadziliśmy 2-0. Na dalekie podanie w pole karne zdecydował się Łukasz Janisiów, a tam czekał już Daniel Wojda, który najpierw wygrał walkę w powietrzu z przeciwnikiem, następnie minął dwóch obrońców i wyłożył piłkę na piąty metr do Kamila Knopa, który nie miał żadnych problemów ze skierowaniem piłki do siatki. Jeszcze w pierwszej połowie padła kolejna bramka dla podopiecznych Wójcika. Mocne uderzenie Adama Zapotockiego z 25m zdołał odbić bramkarz gości, ale wobec dobitki Kamila Knopa był już całkowicie bezradny. Po przerwie byliśmy świadkami zdecydowanej przewagi naszego zespołu, który zdobył jeszcze jedną bramkę. Po dośrodkowaniu Kamila Knopa z rzutu rożnego , dynamicznie nabiegający na piłkę, Łukasz Janisiów umieścił ją w siatce. Więcej bramek nie padło, nasza drużyna zwycięża pewnie 4-0 i umacnia się na pozycji lidera.

KS Męcinka - Huragan Proboszczów 4-0 (3-0)
Bramki: Wojda, Knop x2, Janisiów