Kolejne punkty trampkarzy!

W swoim szóstym ligowym meczu, nasza najmłodsza drużyna pojechała do Wilkowa by zmierzyć się tam z miejscową Wilkowianką.
Od początku tego spotkania optyczną przewagę mieli podopieczni Mariusza Słoty, którzy objęli prowadzenie po strzale Szymona Skibińskiego. Po tym golu zaczęli grać odważniej i efektem tego była druga bramka, tym razem autorstwa Kornela Harfińca. Wydawać się mogło, że kolejne bramki dla naszego zespołu będą kwestią czasu. Niestety tak się nie stało. Gospodarze wyprowadzili kontrę, po której znaleźli się w polu karnym. Jednak nie oddali strzału, Michał Wojda wyłuskał piłkę napastnikowi Wilkowianki wykonując czysty wślizg. Nie wiemy czego w tej sytuacji dopatrzył się arbiter, ale uznał, że nasz defensor przekroczył przepisy i gospodarze otrzymali prezent w postaci rzutu karnego, który szczęśliwie wykorzystali. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2-1.

W drugiej połowie mogło być nerwowo, bo jednobramkowe prowadzenie jest bardzo kruche. Na szczęście, dobrze dysponowany tego dnia, Szymon Skibiński strzelił jeszcze dwa gole i mieliśmy już 4-1. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i pierwsze wyjazdowe zwycięstwo naszych trampkarzy stało się faktem.

Wilkowianka Wilków - KS Męcinka 1-4 (1-2)
Bramki dla Męcinki: Skibiński x3, K. Harfiniec