Nowy Kościół "zniszczony" w Męcince!

W 6. kolejce "terenówki" juniorów, do Męcinki przyjechał zespół LZSu Nowy Kościół, by stawić czoła podopiecznym Zbigniewa Wójcika. W tabeli obie drużyny dzieli przepaść i na boisku także takowa przepaść istniała. Od początku spotkania goście rozpaczliwie się bronili. Na ich nieszczęście tzw. "autobus" nie przyniósł im korzyści. Do przerwy nasi juniorzy prowadzili 7-0. Łupem bramkowym podzielili się: Daniel Wojda (3 bramki), Łukasz Janisiów (2 bramki), Kamil Fitrzyk (1 bramka), Sebastian Chlebicki (1 bramka). Ale ten wynik to zasługa całej drużyny, nie tylko strzelców bramek. Obrona funkcjonująca bez zarzutów stworzyła solidny fundament drużyny, dalej pomocnicy, którzy rozrywali obronę gości, asystowali, strzelali. Również nasz napastnik równał poziomem do pozostałych.
W przerwie trener Wójcik dokonał dwóch zmian: za Konrada Lewszyka na boisku zameldował się jego brat - Jakub, a za strzelca dwóch bramek - Łukasza Janisiów/Janisiowa, na boisko wszedł Jarek Harfiniec.

W drugiej połowie bramkarz LZSu był zmuszony do wyciągania piłki z siatki jeszcze trzykrotnie. Autorami tych bramek byli: Cajler, Harfiniec i Wojda. Ostateczny wynik to 10-0.

KS Męcinka - LZS Nowy Kościół 10-0 (7-0)
Bramki: Wojda x4, Janisiów x2, Fitrzyk, Chlebicki, Cajler, Harfiniec