Pierwsze punkty nowej generacji trampkarzy!

W dzisiejsze przedpołudnie najmłodsza drużyna naszego klubu grała swój trzeci mecz. Tym razem do Męcinki przyjechał zespół Fenixa Pielgrzymka. Dotychczasowi rywale podopiecznych Słoty byli wyżsi od nich o głowę, czasem nawet o dwie. Dlatego pierwszym dobrym sygnałem było to, iż nasi trampkarze byli podobnego wzrostu, co ich przeciwnicy. Kolejnym pozytywem była gra gospodarzy - kiedy nie przegrywają fizycznie potrafią grać naprawdę ładnie. W pierwszej połowie swoją przewagę udokumentowali golem autorstwa Patryka Wybrańca, który wykorzystał dobre podanie Marka Błońskiego. Największym wyzwaniem w drugiej połowie było podtrzymanie dobrej gry z pierwszej odsłony. Wyzwanie nie okazało się niewykonalne i nasi trampkarze przypieczętowali swoją przewagę drugim golem. Ponownie asystował Marek Błoński i znowu bramkę zdobył Patryk, tym razem nie Wybraniec, a Mysłowski. Pierwsze zwycięstwo "nowych trampkarzy" stało się faktem. Dopisujemy 3 oczka do ich dorobku punktowego i mamy nadzieję, że będziemy częściej mogli to czynić.

KS Męcinka - Fenix Pielgrzymka 2-0 (1-0)
Bramki: Wybraniec, Mysłowski