Sokół nie polatał, ale Gawronek tak!

W sobotnie popołudnie podopieczni Zbigniewa Wójcika pojechali do Krzywej, by zmierzyć się tam z miejscowym Sokołem.
Mecz zapowiadał się ciekawie, ponieważ Sokół był na fali wznoszącej, ostanie 4 mecze zakończyły się ich zwycięstwami (m. in. z Ratajem Paszowice). Z kolei nasz zespół to lider ligowej tabeli.
Mecz zaczął się od huragaowych ataków podopiecznych Zbigniewa Wójcika, a skutkiem dobrego wejścia w mecz była szybko zdobta bramka. Przemek Piec wykorzytał kapitalne podanie Adama Zapotockiego. Krótko po objęciu prowadzenia mogliśmy je stracić. Zawodnicy gospodarzy wyprowadzili kontrę i jeden z nich znalazł się oko w oko z Marcinem Gawrońskim, jednak nie potrafił go pokonać.
Po chwili prowadziliśmy już 2-0. Daniel Wojda zagrał prostopadle do Przemka Pieca, któremu nie pozostało nic innego niż skierowanie piłki do bramki rywala. Minuty mijały, a przewaga naszej drużyny rosła. Niestey, zawdodnicy z Krzywej wyprowadzając dobrą kontrę zyskali bardzo dużo - rzut karny. Na szczęście swój dzień miał Marcin Gawroński, który odbił piłkę zmierzającą tuż przy słupku jego bramki. Chwilę później prowadzenie 3-0 dał nam Daniel Cajler, który wykończył akcję Przemka Pieca. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, Sokół nie był w stanie zagozić naszemu zespołowi, którgo zawodnicy raz po raz marnowali wyborne okazje na zdobycie bramki. Wynik już nie uległ zmianie, juniorzy przywożą z Krzywej 3 punkty.

Sokół Krzywa - KS Męcinka 0-3 (0-3)
Bramki: Piec x2, Cajler