Trampkarze polegli po walce

W meczu 7. kolejki "terenówki" trampkarzy, podopieczni Mariusza Słoty mierzyli się na własnym boisku z drużyną Rodła Granowice, które przyjechało do Męcinki składem złożonym z zawodników rocznika 2000. Mamy pewność, że jeden z zawodników gości urodził się w 1998 roku, lecz zbyt poźno zorientowaliśmy się i darmowe 3 punkty przeszły nam koło nosa.

Sam mecz był bardzo ciekawy, wyrównany, jednak skuteczniejsi tego dnia byli goście, którzy pokonali Sebastiana Lecha aż 6 razy.

Dla naszej najmłodszej drużyny dwie bramki strzelił Patryk Mysłowski, który dwukrotnie idealnie wykorzystał podania Kornela Harfińca.

Mecz zakończył się wynikiem 2-6, 3 punkty jadą do Granowic. My mamy nadzieję, że w następnym spotkaniu to podopieczni Słoty zdobędą 3 punkty.

KS Męcinka - Rodło Granowice 2-6 (1-3)
Bramki dla Męcinki: Mysłowski x2
Lech - M. Wojda, Błoński, Jabłoński - S. Skibiński, Mysłowski, K. Harfiniec