Trampkarze przegrywają w Rokitkach.

Podopieczni Mariusza Słoty w środowym spotkaniu 4. kolejki Ligi Terenowej Trampkarzy, przegrali w Rokitkach z miejscowymi Czarnymi. O meczu nie trzeba zbyt wiele pisać - gospodarze dzisiejszego meczu to jeden z faworytów do awansu, drużyna znacznie starsza od naszego najmłodszego zespołu. Ostateczny wynik tego spotkania to 9-1 dla zespołu z Rokitek. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Patryk Mysłowski, który z ostrego kąta przelobował bramkarza. Swoje okazje miał Kornel Harfiniec, jednak nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza przeciwnika. Wynik nie mówi prawdy o tym, co działo się na boisku - owszem, byliśmy zespołem słabszym, ale wynik 9-1 nie jest sprawiedliwy. Podopieczni Mariusza Słoty już myślą o kolejnym meczu, w którym ich rywalem będzie zespół Błękitnych Kościelec. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 11:00 w najbliższą sobotę, a rozgrywany będzie w Męcince.

Czarni Rokitki - KS Męcinka 9-1 (4-0)
Bramka dla KS Męcinka:
Patryk Mysłowski